Gülser ÖZDEN
Kurucu

Bir dünya markası olma yolunda ilerleyen AmericanLIFE’ın bir parçası olmaktan mutluluk duymaktayız. Sektörde hiç tecrübesi olmayan 3 ortak olarak, bilmediğimiz bir iş dalında en ufak bir acemilik yaşamadan karlı bir işletme sahibi olduk. Bu başarı AmericanLIFE’ın genel merkez ekibinin destekleri sayesinde gerçekleşti. AmericanLIFE, hem şube açılışı ve hem de faaliyete geçildikten sonra her konuda desteğini göstermiştir. Şube eğitimi, grafik tasarım, Milli Eğitim ve teknik destek alanlarında her zaman yardıma hazır genel merkez ekibi ile Kayseri şubesi olarak çalışmalarımızı aksatmadan sürdürmekteyiz. Kayseri AmericanLIFE olarak her geçen gün büyümekteyiz.
AmericanLIFE Kayseri

AmericanLIFE Kayseri
AmericanLIFE Kayseri

Ercan YAVAŞ
Kurucu

Özel Öğretim Sektörü’nde 17 yıldır ağırlıklı olarak bilişim ve yabancı bil eğitimleri yapmış biri olarak; dil eğitimlerini istediğim gibi yapamadığımı düşündüğüm ve artık hiç yapmamaya karar verdiğim bir dönemde yani bundan 4 yıl önce AmericanLIFE ile tanıştım. Kurucuları, çalışanları, fiziksel ortamları, ürünleri, eğitim odaklılığı bir bütün olarak ele alındığında hizmet anlayışı, kalite, sektörel tecrübe konularında standartların çok üzerinde bir yapı ile karşılaştım. Sektörde böyle bir yapıya çok ihtiyaç vardı ve ben bu yapıyı Antalya’ya getirip uygulamaya karar verdim. Bu yapı ile şehrimizde bir çok standardı değiştirdiğimi düşünüyorum. Sanırım o dönemde AmericanLIFE’ın 5. şubesiydim. Markanın geldiği nokta öngörülerimi doğruladı ve hızla büyümeye devam ediyor. Bu ailede olmaktan mutluyum. Marka için çalışan herkese teşekkürlerimle.
AmericanLIFE Antalya

Çağrı KESKİN
Kurucu

2015 Temmuz sonu itibarıyla kısıtlı imkanlarla kurduğumuz işletmemizde başlangıçta farklı bir şehir, farklı bir kültür karşımızda duruyordu. Özellikle başlangıç aşamasında bizlere destek çok gerekliydi ve bu aşamada AmericanLIFE genel merkezi; grafik tasarım, dekorasyon, bilişim IT hizmeti, Milli Eğitim desteği, eğitim danışmanı eğitimi, öğretmen eğitimi ve materyal destekleriyle bize ihtiyacımız olan tüm altyapıyı sağladı. Marka desteği özellikle yeni bir iş kurmak isteyenler için başlangıçta hayati önem taşıyor. Bizler de Türkiye’nin lider yabancı dil kurumunun Konya temsilcisi olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.
AmericanLIFE Konya

AmericanLIFE Konya
AmericanLIFE Kastamonu

Ayşegül KARAAHMET
Kurucu

Öncesinde hiç tanımadığımız ve deneyim sahibi olmadığımız bir alanda yatırım yapmaya karar verirken açıkçası oldukça kaygılıydık. Ancak çok kısa süre içinde tüm kaygılarımızın yersiz olduğunu anladık. AmericanLIFE’ın profesyonel bir anlayışla gerek mimari, gerek eğitim, gerek mevzuat ve gerekse satış alanında sağladığı know how desteği sayesinde yıllardır bir eğitim kurumu işletiyormuş gibi büyük bir özgüven ile işe başladık. Başladığımız günden bu yana da bu destek hiçbir zaman eksilmedi. Dil okulumuz kısa süre içerisinde sektörün lideri, Kastamonu’nun en saygın kurumlarından biri haline geldi. AmericanLIFE sadece nitelikli ve başarılı bir eğitim kurumu değildir. AmericanLIFE geniş ufuklara yelken açmanın, büyük hayallere ilk adımları atmanın, yeni ve güler yüzlü dostlar edinmenin de adresidir. Böyle kurumsal ve saygın bir markayı ilimizde temsil etmenin haklı gururunu taşıyoruz. Bu gururu bize yaşatan AmeicanLIFE ailesine teşekkür ederiz.
AmericanLIFE Kastamonu

Perit BERZEG
Kurucu

Sektörde hiç bir tecrübesi bulunmayan hatta hayatı boyunca iyi bir öğrenci bile olmamış bir veteriner hekimi olarak bu yatırımı yaptım. Üçüncü yılımızı devirmek üzereyiz. Bu üç yıl içinde AmericanLIFE genel merkez ekibi bize her konuda destek oldular. Özellikle web ve grafik tasarım konusunda çalışan arkadaşların çok üst düzeyde olduklarını büyük bir gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Oturmuş bir markanın temsilcisi olarak sektöre girmenin faydalarını yaşıyoruz. Markam, ekip arkadaşlarım ve ortaklarımla gurur duyuyorum. Her geçen gün beraber büyümeye ve güçlenmeye devam edeceğiz.
AmericanLIFE Samsun

AmericanLIFE Samsun
Nuray ATEŞ

Nuray ATEŞ
Kurucu

AmericanLIFE ailesiyle tanışmam üniversite eğitimimden hemen sonrasına denk geldi. Eğitim danışmanı olarak başladığım AmericanLIFE İzmit şubesinde kazandığım tecrübeyle henüz 26 yaşında kendi işimi kurmaya karar verdim. Gerek kuruluş aşamasında gerekse faaliyete başladığımız zaman aldığımız genel merkez desteği AmericanLIFE ile yola çıkmanın ne kadar doğru bir tercih olduğunu gösterdi. Yapılan genel merkez eğitimleri ile işe yeni başlayan çalışma arkadaşlarımızdaki olumlu değişimi görmek beni çok mutlu ediyor. Özellikle Eskişehirspor, T.S.K gibi önemli kuruluşlarla yaptığımız kurumsal anlaşmalar sürecinde AmericanLIFE genel merkezin özverili desteği hep yanımızdaydı. AmericanLIFE Eskişehir şubesi olarak ortaklarım Derya Ateş ve Tarık Yılmaz ile 1. yılımızı doldurduk. İçine çok şey sığdırdığımız bu süreçte doğru tercihlerle, doğru insanlarla yürümenin; birlikte büyümenin ve kocaman bir aile olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
AmericanLIFE Eskişehir

Mustafa SEDEFOĞLU
Kurucu

25 Yıllık profesyonel bankacılık kariyerimden sonra, iş hayatıma eğitim sektöründe devam etmeye karar verdim ve AmericanLIFE ailesine katıldım. Bankacılık sektörünün getirdiği kurumsal yapıdan sonra, ‘eğitim sektöründe zorlanabilir miyim’ şüphesi hep vardı bende. Ancak, AmericanLIFE ailesi’nde kısa süre içinde sektöre adapte oldum. Benzer kurumsal yapının sayesinde çok zorluk çekmediğimi söyleyebilirim. Her türlü sıkıntımızda, yardıma hemen hazır bir genel merkez ekibi bizi bekliyor. Bu da açıkçası çalışmalarımızda güven veriyor. Bu güçlü ailenin bir parçası olduğum için mutluyum!
AmericanLIFE Gebze

Mustafa SEDEFOĞLU
Sedat PEKER

Sedat PEKER
Kurucu

1993 yılında Ünlem Yabancı Dil Kursu olarak ticari hayata başladık. Kurum olarak onlarca başarılı proje oluşturmakla birlikte özellikle eğitimde pek çok yenilik yaptık, ilklere imza attık ve bölgemizde sektör lideri olduk. Bu yıllar esnasında bunca işi yaparken, hep bir şeylerin eksikliğini mesleki olarak hissediyorduk. 3 yıl önce AmericanLIFE yönetimi ve ailesiyle tanıştığımızda eksikliğimizin ne olduğunu daha iyi anladık. Yeterince profesyonel değildik, öyle olduğumuzu düşünüyorduk ama işlerimizi bir türlü hedeflediğimiz seviyeye çıkaramıyorduk. Ancak bu büyük ve vizyon sahibi aileye dahil olduktan sonra profesyonel olmanın anlamını daha iyi anladık. Sıkıştığınız her anda ve her konuda yanınızda olan bir yönetimle çalışmanın rahatlığına kavuştuk. Öğrenci sayımızda ciddi bir artış yakaladık ve en önemlisi bu büyük ailenin vizyonuna sahip olduk. Şimdi geleceğe çok daha güvenle bakıyoruz. Teşekkürler AmericanLIFE Yönetimi ve Ailesi.
AmericanLIFE Ünye