Bilişim eğitimi, gerek çocuklar gerekse üniversite öğrencileri ve profesyoneller için gereklidir. Başaran Bilişim Akademisi, 17 yıllık eğitim deneyimi ile sürekli gelişen bilişim ve teknoloji alanında yetkin bireyler yetiştirmek için bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarına çözümler sunmak üzere kurulmuştur. Bilişim  eğitimleri alanındaki yeni trendleri takip ederek, yeni metotlar ve içerikler geliştirip bunları bireylerin ve kurumların faydasına sunar. Microsoft, Autodesk, Pearson Vue, Certiport, Logo/Netsis uluslararası yetkili eğitim ve sınav merkezidir. AmericanLIFE’ın yan kuruluşlarından biri olan Başaran Bilişim Akademisi’nin eğitimlerini kurumunuzda ayrı bir program olarak sunabilirsiniz.

Başaran size ne kazandırır?

Yazılım Uzmanlığı, Sistem ve Ağ, Teknik Çizim 3D Tasarım, Web ve Grafik tasarım, Microsoft Office, Muhasebe ve Finans Uzmanlığı, Çocuklar İçin Kodlama Eğitimleri, Başaran Bilişim Akademisi’nin verdiği eğitimler arasındadır. Başaran Bilişim Akademisi’nin çok önemli bir projesi olan BaşaranCIK, Türkiye’de Özel Bilişim Eğitimleri kategorisinde bir ilk olan “Çocuklar İçin Kodlama” eğitimleri veren programın adıdır.

  • Profesyonellere ve kurumlara Excel, Word gibi eğitimler verir, bu sayede hem gelir elde eder hem de kurumların İngilizce çözüm ortağı olma yolunu açarsınız,

  • Üniversite öğrencilerine eğitim verir, İngilizce ile birlikte paket programlar sunabilirsiniz,

  • Çocuklara kodlama eğitimi vererek benzeri olmayan bir hizmet sağlamış olursunuz.